gieraltowski.com.pl | O Nas
2
page,page-id-2,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

NAS

Pracujemy w zawodzie od 1999 roku, a nasz profesjonalny rozwój i kolejne projekty zaowocowały w 2004 roku pracowni pod szyldem Gierałtowski & Partnerzy, Extract Design.

Jesteśmy grupą inżynierów, architektów, projektantów wnętrz i grafików, pasjonuje nas estetyka, zmienianie świata na piękniejszy i bardziej funkcjonalny.

Od ponad 18 lat kreujemy i realizujemy projekty w całej Polsce, ale także w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, a nawet w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Angoli, Nigerii i Wyspach Zielonego Przylądka.

W obecnej chwili nasz zespół stanowi 14 osób pracujących i współpracujących w biurach w Warszawie, Berlinie i Praia.

Każdy kolejny projekt to dla nas wyzwanie i inspiracja. Poświęcamy mu całą naszą wiedzę, doświadczenie, ale także pasje i serce. Konsultujemy rozwiązania wewnątrz zespołu. Osobiście dbamy o każdy detal, analizujemy każde rozwiązanie mając jednocześnie na względzie wytyczne naszych inwestorów i budżet na inwestycje. Takie podejście do pracy stanowi zapewne o trwałych relacjach z naszymi inwestorami i długoterminowej współpracy.

Opracowaliśmy już ponad 200 projektów, w tym wiele ksiąg tożsamości i realizacji dla sieci, także międzynarodowych. Rozwijaliśmy i adaptowaliśmy już istniejące standardy dopasowując je do lokalnych przepisów i oczekiwań. Mieliśmy okazje i przyjemność kreować projekty w wielu, czasem kompletnie różnych od siebie funkcjach i przeznaczeniu, dzięki czemu mamy wszechstronne doświadczenie i wiedzę zebraną z obserwacji ludzi w różnych sytuacjach i otoczeniu.

Wierzymy, że nasza praca przynosi najlepszy rezultat kiedy jest kompleksowa i każdy element finalnie składający się na estetykę widzianą przez odwiedzających wnętrza naszego autorstwa jest konsekwentny i spójny z całą identyfikacją wizualną. Jako jedna z niewielu pracowni na Świecie tworzymy kompleksowy wizerunek wnętrza przeplatający się z kolorystyką firmową, logotypem, typografią stanowiąc kolejną formą komunikacji wizualnej z klientem końcowym.

Przez lata pracy wyspecjalizowaliśmy się w unikalnych niszach, takich jak projekty kin wielosalowych, kasyn, kawiarni sieciowych, czy banków, ale ostatnio jesteśmy mocno zaangażowani także w projekty hoteli, klubów muzycznych i biur. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami w naszym portfolio, a także do kontaktu z nami i współpracy.

NAS

Pracujemy w zawodzie od 1999 roku, a rozwój i kolejne projekty zaowocowały w 2004 roku pracowni pod szyldem Gierałtowski & Partnerzy, Extract Design.

Jesteśmy grupą architektów, projektantów wnętrz i grafików, których pasjonuje estetyka, zmienianie świata na piękniejszy i bardziej funkcjonalny.

Od ponad 17 lat kreujemy i realizujemy projekty w całej Polsce, ale także w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, a nawet w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Angoli, Nigerii i Wyspach Zielonego Przylądka.

W obecnej chwili nasz zespół stanowi 12 osób pracujących i współpracujących w biurach w Warszawie, Berlinie i Praia.

Każdy kolejny projekt to dla nas wyzwanie i inspiracja. Poświęcamy mu całą naszą wiedzę, doświadczenie, ale także pasje i serce. Konsultujemy rozwiązania wewnątrz zespołu. Osobiście dbamy o każdy detal, analizujemy każde rozwiązanie mając jednocześnie na względzie wytyczne naszych inwestorów i budżet na inwestycje. Takie podejście do pracy stanowi zapewne o trwałych relacjach z naszymi inwestorami i długoterminowej współpracy.

Opracowaliśmy już ponad 200 projektów, w tym wiele ksiąg tożsamości i realizacji dla sieci, także międzynarodowych, albo rozwijaliśmy i adaptowaliśmy już istniejące dopasowując je do lokalnych przepisów i oczekiwań. Mieliśmy okazje i przyjemność kreować projekty w wielu, czasem kompletnie różnych od siebie funkcjach i przeznaczeniu, dzięki czemu mamy wszechstronne doświadczenie i wiedzę zebraną z obserwacji ludzi w różnych sytuacjach i czynnościach.

Wierzymy, że nasza praca powinna być kompleksowa i każdy element finalnie składający się na estetykę widzianą przez odwiedzających wnętrza naszego autorstwa musi być konsekwentny i spójny z całą identyfikacją wizualną. Jako jedna z niewielu pracowni na Świecie tworzymy kompleksowy wizerunek wnętrza przeplatający się z kolorystyką firmową, logotypem, typografią i będący kolejną formą komunikacji wizualnej z klientem końcowym.

Przez lata pracy wyspecjalizowaliśmy się w kilku niszach, takich jak kina wielosalowe, kasyna, kawiarnie, gastronomia, banki, ale ostatnio jesteśmy mocno zaangażowani także w projekty hoteli i biur. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami w naszym portfolio, a także do kontaktu z nami i współpracy.

pg

Mgr. Inż Arch. Piotr Gierałtowski, założyciel i właściciel pracowni. Ukończył wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej, dyplom obronił u Dr. Inż Arch. jacka Cybisa w 2003 roku.

Piotr Gieraltowski

tp

Nasz człowiek od zadań specjalnych. Jeden z najbardziej doświadczonych koordynatorów w Polsce. Współtworzył wraz z nami pierwszą sieć kawiarni w Polsce - Cafe Nescafe dla Nestle Polska, pierwszy butik Nespresso w Polsce. Absolutnie nieoceniony, kiedy jest kłopot do rozwiązania.

Tomasz Płusa

mk

Mrg. Inż Arch. Mariusz Krukowski. Senior Architect. Jeden z najlepszych specjalistów od projektowania kina na Świecie. Doświadczony i super precyzyjny architekt.

Mariusz Krukowski

EXTRACT

Mgr Michał Głowacki. Odpowiedzialny za grafikę, ale także za koncepcje projektów wnętrz. Kreatywny, Wszechstronny i precyzyjny.

Michał Głowacki